× HOME ESCAPE LAB MEDIA

ESCAPE ROOM RADOM

O NAS

BLINK ESCAPE to jedyny taki w Radomiu i regionie Escape Room. Oferujemy pokoje pełne nie tylko zagadek, ale też angażujących opowieści. Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie w obsłudze grup indywidualnych oraz zorganizowanych. Pokoje Zagadek to ciekawy i nieszablonowy sposób na spędzenie czasu ze swoimi znajomymi lub rodziną. Macie 75 minut na rozwiązanie serii zagadek umieszczonych w jednym pokoju. Przed Wami główny cel: pokonać wyzwania w określonym czasie!


Zabierz przyjaciół, rodzinę, współpracowników i sprawdź się!
Rezerwacji można dokonywać wyłącznie telefonicznie pod numerem 883-780-182.
Na dole strony znajdziecie też Formularz kontaktowy, przez ktory możesz zapytać nas o dodatkowe aktywności w ESCAPE ROOM.

JEŚLI SZUKASZ NIESAMOWITEGO POMYŁSU NA PREZENT MOŻESZ ZAKUPIĆ VOCHER PREZENTOWY BEZPOŚREDNIO U NAS, LUB U NASZEGO PARTNERAPrzed przyjściem sprawdź nasz regulamin!
Oferujemy nie tylko udział w rozgrywce Escape Room, lecz także szereg wydarzeń specjalnych. Więcej o nich na stronie BLINK LAB. Zajrzyjcie też na stronę BLINK MEDIA, gdzie sprawdzicie, czym zajmuje się część artystyczna grupy BLINK!


NASZE POKOJE

Testament

TESTAMENT


Elegancka i klimatyczna rozgrywka z tajemnicą spadku w tle. Klasyczny Escape Room urzeka swoim wystrojem i łamigłówkami, które potrafią zaskoczyć. Wuj Mordechaj Setrakian, przed odejściem na tamten świat miał wiele tajemnic. W pokoju „Testament” może uda Ci się odkryć je wszystkie. Jak sądzisz?

CZAS ROZGRYWKI - 75 minut
CENA - 180 zł
Odeon

ODEON


KINO ODEON - to część lokalnej historii Radomia. Pomimo, że obecnie budynek popadł w ruinę, przenieśliśmy historię tego miejsca do Escape Room'u. To właśnie w Odeonie przez lata ukrywał się niesamowicie utalentowany reżyser i twórca niezwykle realistycznych i niepokojących thrillerów. W trakcie rozgrywki poznasz mroczną tajemnicę jego talentu, a sam film wprowadzi Cię w historię mrożącą krew w żyłach. Waszym celem, oprócz wydostania się z pokoju, jest odnalezienie jak największej ilości scenariuszy. Odważysz się?

CZAS ROZGRYWKI - 75 minut
CENA - 200 zł
Eksperyment

EKSPERYMENT


Nie ma większej tajemnicy niż organizacja w NFZ. Jednak nasz pokój jest częścią większego doświadczenia przeprowadzonego pod presją czasu. Firma medyczna Siren Industries, zaprasza do współpracy, jedynie po to by zbadać działanie waszych mózgów podczas rozwiązywania łamigłówek. Przetestowane będzie również wrażliwość na poszczególne zmysły. Być może jedno z Was znajdzie się w odmiennym stanie świadomości... być może wszyscy.

CZAS ROZGRYWKI - 75 minut
CENA - 180 zł
Strefa Cienia

STREFA CIENIA


Znachor Pustelnik rzekł „ Pozytywna energia wciąż krąży, bezustannie szukając sposobności by zamanifestować swoją obecność”. Pokój w etnicznym klimacie, pełen wrażeń sensorycznych. Atmosferę pokoju podkreślają zadania manualne oraz różnorodne materiały z którymi będziecie pracować. Dopiero zrozumienie słów znachora pozwoli rozwiązać jedną z najważniejszych tajemnic chaty

CZAS ROZGRYWKI - 75 minut
CENA - 180 zł

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI